top of page

Wózek sadowniczy platformowy (WSP) - o wymiarach 5 x 1,04m lub 4.10 x 125m, którego rama została zbudowana z  ceownika 120 hutniczego daje możliwość przewożenia 4 lub po spiętrowaniu 8 skrzyniopalet lub 120 skrzynek o łącznej wadze 3500kg. Masywne półosie zamieszczone na szerokich i dużych łożyskach znacznie zwiększają wytrzymałość transportowa naszych wózków. Barierki wyjmowane z przodu i tyłu wózka. Podłoga maszyny zbudowana  z blachy o grubości 3mmm co zwiększa wytrzymałość sprzętu. Zaczep do wybory: skrętny lub prosty. Istnieje możliwość wyposażenia wózka w burty oraz w błotniki nad kołami.

W podstawowym wyposażeniu wózka  znajduje się oświetlenie drogowe.

Wózek sadowniczy samowyładowczy "rolkowiec" (WSS) - rama zbudowana z ceownika 140GW o wymiarach 5x1,08m, dzięki czemu maszyna jest w stanie pomieścić 4 lub piętrując 8 skrzyniopalet.  Rolki które są zamontoiwane na wózku ułatwiają przesuwanie skrzyniopalety oraz powodują że wózek dzięki zamontowanej płozie z rolkami jest samowyładowczy Barierka przednia o wysokości 1,5m jest dzielona w połowie, zaś tylna w całości wyjmowana. Koła 10/75-15.3 (balonówki). Zaczep skrętny na tulejach mosiężnych. Dzięki masywnej półosi na szerokich i dużych łożyskach wytrzymałość transportowa naszych wózków jest znacznie większa. Oferujemy Wózki z  2 lub 3 rzędami rolek.

W podstawowym wyposażeniu wózka  znajduje się oświetlenie drogowe.

Wózek sadowniczy niskopodwoziowy (WSR) - zbudowany na 6 kołach 18x8,5-8, tak aby mógł pomieścić 3 skrzyniopalety. Rama została wykonana z profila o wymiarach 80x60x4. Tuleja główna zawiera tuleje mosiężne. Zaczep do wyboru: kulowy bądź sworzniowy. W podstawowym wyposażeniu wózka  znajduje się oświetlenie drogowe LED.

Wykonujemy również wózki tzw. dociążeniowe na 4 lub 2 kołach z zaczepami kulowymi bądź skrętnymi.

Nadbudowa do wózków sadowniczych ( balkon) - nadbudowa do zbioru owoców oraz cięcia wykonywana na nasze wózki rolkowe lub platformowe,  oraz wózki podobnej produkcji. Podłoga oraz podesty wykonane z kratki podestowej. Podesty dzielone na pół i wysuwane. Nadbudowa zdejmowana z możliwsością regulacji od 180 do 150 cm. Barierki zabezpieczające wokół wózka. Solidna i precyzyjna konstrukacja.