top of page

Poznajmy się

         Produkcję maszyn rolniczych rozpoczęliśmy już w 2009 roku. Od samego początku specjalizujemy się w produkcji wózków oraz opryskiwaczy sadowniczych. Naszym klientom oferujemy 4 typy wózków produkowanych przez naszą firmę tj.: rolkowiec  (WSS), platforma (WSP), niskopodwoziowy (WSR) oraz zwyżka nakładana do zbiorów owoców (WSZ).

   

         Oferujemy Państwu szeroką gamę pojemności oraz modeli opryskiwaczy: opryskiwacze sadownicze ciągnione od 600L do 2500L z przystawkami od okrągłej do kolumnowych dwuwentylatorowych, opryskiwacze zawieszane od 200L do 1000L z przystawkami lub bez tzw. herbicydówki. Do naszych opryskiwaczy oferujemy pompy włoskich oraz polskich producentów, sterowanie stacjonarne (znajdujące się przy opryskiwaczu) oraz przenośne mechaniczne i elektryczne (montowane w kabinie ciągnika). W ofercie posiadamy również rozsiewacze polowe i sadownicze.

   

           Długoletnie istnienie na rynku pozwoliło odpowiednio rozwinąć się naszej firmie. Dzięki ogromnej bazie doświadczenia oferujemy Państwu  wysokiej klasy usługi remontów opryskiwaczy, fachowe doradztwo klientom oraz profesjonalne piaskowanie. 

         Posiadamy również sklep odpowiednio wyposażony w części do maszyn rolniczych.

Opryskiwacze herbicydowe
Rozsiewacze Dexwal
P_20161019_105821_edited.jpg
Wózek sadowniczy platformowy z zaczepem skrętnym
20200625_144700_edited.jpg
Wózki
bottom of page