top of page

Opryskiwacz sadowniczy AK 1000 DŁ; AK 800 DŁ.

Opryskiwacze występują w wersjach zbiornikowych od 800 do 2000l  wyposażonych w zbiorniczek do mycia rąk oraz przy wersji rozszerzonej zbiornik do płukania układu roboczego. Zbiorniki wykonane są z żywicy. W naszych opryskiwaczach montujemy pompy firmy Annovi Reverberi - lidera wśród włoskich pomp. Opryskiwacze wyposażone zostały w zdalne sterowanie za pomocą zaworu Bymatica lub elektrozaworów Araga. Przystawka wentylatorowa deflektorowa ze skierowanym strumieniem powietrza typ "Łezka" napędzana dwubiegową przekładnią Bima. Przystawka  wyposażona jest w szesnaście głowic wielodyszowych, obrotowych z dyszami Albuza. W opryskiwaczach zamontowany jest podwójny układ filtrujący z filtrem Araga. Opryskiwacze zbudowane są na ramach wykonywanych w naszym warsztacie. Ramy wykonane są z grubych solidnych materiałów zabezpieczonych powłoką ocynkowaną ewentualnie powłoką lakierniczą.  Nasze zaangażowanie oraz dbałość o detale gwarantuje trwałe i niezawodne w użytkowaniu opryskiwacze.

Opryskiwacz sadowniczy AK 1000 DW; AK 800 DW.

Opryskiwacze występują w wersjach zbiornikowych od 800 do 2000l  wyposażonych w zbiorniczek do mycia rąk oraz przy wersji rozszerzonej zbiornik do płukania układu roboczego. Zbiorniki wykonane są z żywicy. W naszych opryskiwaczach montujemy pompy firmy Annovi Reverberi - lidera wśród włoskich pomp. Opryskiwacze wyposażone zostały w zdalne sterowanie za pomocą zaworu Bymatica lub elektrozaworów Araga. Przystawka wentylatorowa deflektorowa ze skierowanym strumieniem powietrza typ "Wysoka Łezka" napędzana dwubiegową przekładnią Bima. Przystawka  wyposażona jest w osiemnaście głowic wielodyszowych, obrotowych z dyszami Albuza. W opryskiwaczach zamontowany jest podwójny układ filtrujący z filtrem Araga. Opryskiwacze zbudowane są na ramach wykonywanych w naszej firmie. Ramy wykonane są z grubych solidnych materiałów zabezpieczonych powłoką ocynkowaną ewentualnie powłoką lakierniczą.  Nasze zaangażowanie oraz dbałość o detale gwarantuje trwałe i niezawodne w użytkowaniu opryskiwacze.

Opryskiwacz sadowniczy AK 1000 FM.

Opryskiwacze występują w wersjach zbiornikowych od 800 do 2000l wyposażonych w zbiorniczek do mycia rąk oraz przy wersji rozszerzonej zbiornik do płukania układu roboczego. Zbiorniki wykonane są z żywicy. W naszych opryskiwaczach montujemy pompy firmy Annovi Reverberi - lidera wśród włoskich pomp. Opryskiwacze wyposażone zostały w zdalne sterowanie za pomocą zaworu Bymatica lub elektrozaworów Araga. Przystawka wentylatorowa deflektorowa-kolomnowa ze skierowanym strumieniem powietrza. Napędzana dwubiegową przekładnią Bima. Przystawka  wyposażona jest w głowice wielodyszowe, obrotowe z dyszami Albuza. W opryskiwaczach zamontowany jest podwójny układ filtrujący z filtrem Araga. Opryskiwacze zbudowane są na ramach wykonywanych w naszym warsztacie. Ramy wykonane są z grubych solidnych materiałów zabezpieczonych powłoką ocynkowaną ewentualnie powłoką lakierniczą.  Nasze zaangażowanie oraz dbałość o detale gwarantuje trwałe i niezawodne w użytkowaniu opryskiwacze.

Opreyskiwacz sadwoniczy AK 1000 DW AK 800 DW.

Opryskiwacze występują w wersjach zbiornikowych od 800 do 2000l Zbiorniki wykoanne z żywicy. Istnmieje możliwośc zamówienizna opryskiwacza z wbudowanym zbiorniczkem do mycia rąk. W naszych opryskiwaczach montujemy pompy firmy Annovi Reverberi - lidera wśród włoskich pomp. Opryskiwacze wyposażone zostały w zdalne sterowanie za pomocą zaworu Bymatica lub elektrozaworów Araga. Przystawk wwentylatorowa duża typ Pilmet wyposażona w 14 wielodyszowych głowic oprotyowych z dyszami Albuza. W opryskiwaczach zamontowany jest podwójny układ filtrujący z filtrem Araga. Opryskiwacze zbudowane są na ramach wykonywanych w naszym warsztacie. Ramy wykonane są z grubych solidnych materiałów zabezpieczonych powłoką ocynkowaną ewentualnie powłoką lakierniczą.  Nasze zaangażowanie oraz dbałość o detale gwarantuje trwałe i niezawodne w użytkowaniu opryskiwacze.